ערבי זמר לוועדי עובדים

וועדי עובדים בכל רחבי הארץ מחפשים אחר ערבי חברה, ימי גיבוש ופעילויות משותפות לעובדי העסק לאורך כל ימות השנה. יש מי שמזמינים אומן כזה או אחר להופעה, יש מי שיוצאים ליום פעילות כלשהו ועוד כהנה וכהנה אופציות רלוונטיות לערבים שכאלו.


אחת הדרכים שוועדי עובדים רבים אוהבים לשמח בה את העובדים שלהם היא באמצעות ערבי זמר ושירה עברית על ידי מנחה מקצועי בעל ניסיון בתחום זה.


ערבי זמר כוללים שירה בציבור ו\או שירה של יחידים בפורמט של קריוקי, תלוי על פי מספר המשתתפים, מקום האירוע, אורכו של הערב ופרמטרים שונים נוספים, אך עיקר העניין הוא סביב שירה והנאה משותפת של עובדי העסק.


ערבי זמר לוועדי עובדים יש להעביר בצורה יעילה ובהתאמה לקהל היעד של העובדים. יש מי שרצוי להתמקד עימם בשירי ארץ ישראל הישנה, יש מי שיותר יתאימו עצמם לזמר ים תיכוני, יש שיאהבו מוסיקת שנות השישים ויש מי שירצו ליהנות מכל העולמות ומערב שירה ישראלית בסגנונות שונים.


על מנת ליהנות במסגרת של ערבי זמר לוועדי עובדים יש לדאוג שמי שיעביר את הערב יהיה איש מקצוע מנוסה בעבודה עם קהלים מסוגים שונים ובעל רפרטואר עשיר של שירים שיוכלו להתאים לכל קהל שכזה ולהפוך את הערב למהנה וחוויתי עבור כל הנוכחים בו.

צור קשר:

חמישי 20:00 12.9 קיבוץ נגבה גבעת תום ותומר, יוסי לב וחברים שרים לתוך הלילה, "פתח לנו שיר"


יצא לעולם דיסק עם נעימות באקורדיאון בביצוע שלי "זמן אקורדיאון". ניתן לרכוש בהופעות.


הפקה חדשה בהשתתפות הפזמונאי יוסי גמזו "גם זו אהבה". התקשרו לפרטים.


הפקות חדשות שיצאו לאחרונה "מאיטליה באהבה" עם הזמרת ענת סגל.
ו"חגיגה לטינית" עם הזמרת גליה צור.


חדש! קרית האמנים בערד, בית תרבות ויין.
מוצאי שבת, 3.8 שרים על יין ופונדקים. טלפון: 0506662490


 טל: 072-3954249 פקס : 08-6518139  אימייל: [email protected]

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום