הנחיית שירה בטקסים

טקסים הם תמיד אירוע חשוב בו נוכחים עשרות, מאות או אלפי נוכחים ויש להעביר אותם בצורה מכובדת המתאימה לאופי האירוע והנוכחים בו. טקסים יכולים להיות במסגרת חינוכית, צבאית, עסקית ועוד.


אחד הגורמים המשפיעים ביותר על יוקרתו של טקס ועל העברתו בצורה חלקה ומקצועית הוא באמצעות מנחה הטקס, אדם בעל שפה רהוטה, הבנה בנושא ויכולת להביע במילים את שנכתב עבורו מראש.


במקרים רבים אותו המנחה יוביל גם את השירים בטקס אך לעתים ויש מי שהינו איש מקצוע המתמחה בנושא הנחיית שירים בטקסים, כך שהם יועברו בצורה המכובדת והנכונה ביותר לקהל הנוכחים באירוע.


הנחיית שירים בטקסים דורשת ידע בשירה בכלל וידע בשירי הטקס בפרט. לעתים יש להוביל את קהל הנוכחים להצטרף בשירה ולעתים רק לאפשר השמעה של השיר על ידי זמר\ת או להקה הנוכחת במקום הטקס.


טקס הכולל שירים המאפשרים מעבר מנושא אחד לשני או כאלו המעניקים לו תוכן ויוקרה גבוהים יותר הם דבר חשוב במרבית המקרים ולכן השימוש במוסיקה בטקסים רבים היא כה נפוצה כיום.


הנחיית שירה בטקסים יכולה להיות לעתים ההבדל בין ערב מוצלח עם טקס מכובד וכזה שאינו כזה. בשל כך חשוב לבחור מנחה מקצועי לטקס ובעיקר כזה המבין בשירה המתאימה לטקסים והתנסה בכך.

צור קשר:

חמישי 20:00 12.9 קיבוץ נגבה גבעת תום ותומר, יוסי לב וחברים שרים לתוך הלילה, "פתח לנו שיר"


יצא לעולם דיסק עם נעימות באקורדיאון בביצוע שלי "זמן אקורדיאון". ניתן לרכוש בהופעות.


הפקה חדשה בהשתתפות הפזמונאי יוסי גמזו "גם זו אהבה". התקשרו לפרטים.


הפקות חדשות שיצאו לאחרונה "מאיטליה באהבה" עם הזמרת ענת סגל.
ו"חגיגה לטינית" עם הזמרת גליה צור.


חדש! קרית האמנים בערד, בית תרבות ויין.
מוצאי שבת, 3.8 שרים על יין ופונדקים. טלפון: 0506662490


 טל: 072-3954249 פקס : 08-6518139  אימייל: [email protected]

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום