שירה בציבור ביום העצמאות

יום העצמאות הוא יום חגה של המדינה ואזרחיה. מדובר על יום שמח שמגיע מיד לאחר יום הזיכרון ומתאפיין בפרץ של שמחה עם מופעים בכל רחבי הארץ על גבי במות יום העצמאות הידועות. על במות אלו יש הופעות של מיטב האמנים בישראל, כאשר מרבית הבמות הללו מושכות אלפי צופים כל אחת שמגיעים ליהנות מערב של הופעות כוכבים במימון העיריות.


אחת הדרכים היותר מהנות לערב יום העצמאות היא על ידי שירה בציבור ביום העצמאות, אם על גבי במה או בפארק ברחבי העיר. שירה בציבור מאפשרת לקהל הנוכחים באירוע לא רק ליהנות ממיטב הזמר העברי אלא גם לשיר יחד עם מנחה הערב, כך שהקהל הופך פעיל ומתחבר אל השירים שכולם מכירים.


שירה בציבור ביום העצמאות כוללת בדרך כלל שירים מוכרים שהפכו נכס צאן ברזל בשירה הישראלית, שירים מחברים ומאחדים, שירים של המדינה ואזרחיה, עם הרבה כבודה למילים ולמוסיקה העברית.


קשה לחשוב על דרך מהנה ומשמחת יותר מערב שירה בציבור בו אלפי ישראלים שרים יחדיו שירים מרגישם דוגמת: ירושלים של זהב, פה בארץ חמדת אבות, כאן נולדתי, תפילה, כל הארץ דגלים, ארץ ישראל יפה ואחרים.


הנחיה של שירה בציבור ביום העצמאות חשוב שתהיה על ידי מנחה מקצועי בעל ניסיון רב בערבי שירה בציבור ויכולת הנחיה של ערב שכזה לעיניי מאות או אלפי נוכחים.

צור קשר:

חמישי 20:00 12.9 קיבוץ נגבה גבעת תום ותומר, יוסי לב וחברים שרים לתוך הלילה, "פתח לנו שיר"


יצא לעולם דיסק עם נעימות באקורדיאון בביצוע שלי "זמן אקורדיאון". ניתן לרכוש בהופעות.


הפקה חדשה בהשתתפות הפזמונאי יוסי גמזו "גם זו אהבה". התקשרו לפרטים.


הפקות חדשות שיצאו לאחרונה "מאיטליה באהבה" עם הזמרת ענת סגל.
ו"חגיגה לטינית" עם הזמרת גליה צור.


חדש! קרית האמנים בערד, בית תרבות ויין.
מוצאי שבת, 3.8 שרים על יין ופונדקים. טלפון: 0506662490


 טל: 072-3954249 פקס : 08-6518139  אימייל: [email protected]

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום