שירה עברית

מוסיקה היא החיים עבור רבים ועבור מי שאינם לוקחים זאת בצורה כה דרמטית ניתן לציין כי קשה לחשוב על החיים ללא מוסיקה וכישראלים קשה שלא להיחשף ולאהוב שירה עברית.


שירה עברית קיימת עוד מימי התנ"ך, דרך ימי הביניים ועד לשירה עברית מודרנית בגלגולים וסגנונות שונים. יש מי שמתחברים לסוג שירה עברית מסוימת ויש למי שאוהבים שירה עברית באופן כללי וכמעט ולא יאזינו לשירה אחרת, אלו ואלו הם ללא ספק אוהבי מוסיקה ישראלית.


כיום שירה עברית ניתנם לשמיעה ברדיו, בטלוויזיה, במחשב ובעיקר באמצעות ערבי שירה בציבור בפורמט כזה או אחר, והכל במטרה להשמיע ולשמוע את השירה הישראלית שלנו ולא שירה זרה.

ערבי שירה בציבור הכוללים שירה עברית 


ערבי שירה בציבור של שירה עברית יכולים להיות כאלו הכוללים את כל סגנונות השירה העברית: שירי תנ"ך ותפילות, שירי שנות השישים, שירי ארץ ישראל הישנה, שירים ים תיכוניים, שירה עברית מודרנית ואחרים, או כזו המתמקדת בשירה עברית מנישה מסוימת ועבור קהל יעד התאים עבורה.

שירה עברית

ערבי שירה בהנחיית איש מקצוע


שירה עברית המושמעת לקהל מאזינים המעוניינים ליטול חלק פעיל בשירה עצמה, רצוי כי תהיה מלווה בהנחיה של איש מקצוע בעל ניסיון רב בשירה עברית על גלגוליה השונים ובעיקר מי שיודע כיצד להעביר ערב שירה עברית בצורה מקצועית ומהנה.

צור קשר:

חמישי 20:00 12.9 קיבוץ נגבה גבעת תום ותומר, יוסי לב וחברים שרים לתוך הלילה, "פתח לנו שיר"


יצא לעולם דיסק עם נעימות באקורדיאון בביצוע שלי "זמן אקורדיאון". ניתן לרכוש בהופעות.


הפקה חדשה בהשתתפות הפזמונאי יוסי גמזו "גם זו אהבה". התקשרו לפרטים.


הפקות חדשות שיצאו לאחרונה "מאיטליה באהבה" עם הזמרת ענת סגל.
ו"חגיגה לטינית" עם הזמרת גליה צור.


חדש! קרית האמנים בערד, בית תרבות ויין.
מוצאי שבת, 3.8 שרים על יין ופונדקים. טלפון: 0506662490


 טל: 072-3954249 פקס : 08-6518139  אימייל: [email protected]

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום